top of page

5 iemesli, kādēļ Tavai kāzu dienai noteikti vajag skaistu video!


Noteikti esiet pamanījuši, ka kāzu video sāk iegūt arvien lielāku popularitāti gan pasaulē, gan Latvijā. Tomēr ne visi pāri ir pārliecināti, ko tieši no kāzu filmas sagaidīt, tādēļ bieži vien kāzu videogrāfs tiek apspriests kā viens no pēdējiem punktiem plānošanas procesā.

Dažkārt pāri jau atraduši savu īsto fotogrāfu un šķiet, ka filmētājs radīs liekus tēriņus, jo viss jau tiks iemūžināts fotogrāfijās. Vai tā tiešām ir? Gribu jums atvieglot izvēles procesu un pastāstīt, kādēļ kāzu video ir tā vērts un ir lielisks papildinājums skaistām kāzu fotogrāfijām
1. Jūs abi varēsiet piedzīvot savu lielo dienu atkal un atkal

Kāzu diena ir īpašs un gaidīts notikums, taču nav noslēpums, ka tā, var paskriet pavisam ātri un, gadiem ejot, skaistās atmiņas var sāk balēt. Ja jums visas dienas garumā blakus ir kāzu videogrāfs, katrs lielais un mazais īpašais mirklis tiek piefiksēts un noķerts Tā skaistos brīžus variet to baudīt ne tikai lielajā dienā, bet dienas, mēnešus un gadu desmitus pēc tās.

Lielās jubilejās un ikdienas gaitās jums būs pieejama pati interesantākā, sirsnīgākā un skaistākā filma, kas nekad neapnīk - mīlas stāsts ar jums abiem galvenajās lomās.2. Varēsiet saglabāt dzīvas tās atmiņas, ko nav iespējams nofotografēt

Bez fotogrāfa, protams, neiztikt! Taču ir brīži, kurus ar fotogrāfiju nav iespējams pilnvērtīgi iemūžināt - jūsu īpašie solījumi ceremonijas laikā, mammas, tēta un labāko draugu tosti pie vakariņu galda, rūpīgi iestudētā pirmā deja. Video saglabā šos mirkļus tieši tik skaistus un dzīvus, kādi tie bijuši. Mīļotā cilvēka balss ieraksts, kurā viens otram apliecināt mīlestību visa mūža garumā un tuvo cilvēku mīļie vēlējumi - tās ir vērtīgas atmiņas, kas nebūs redzamas foto, taču vienmēr saglabāsies jūsu kāzu filmā.


3. Redzēsiet detaļas, ko, iespējams, kāzu dienā esat palaiduši garām

Notikumiem pilnajā dienā jums diemžēl nebūs iespēja ieraudzīt visas viesu reakcijas un izdarības, vai savas otrās puses kāzu rītu un gatavošanos. Videogrāfa klātbūtnē nekas no tā netiks palaists garām. Jūs bez uztraukuma un raizēm varēsiet pilnībā izbaudīt prieku un mīlestību, kas būs jums visapkārt! Un, kad svinības būs galā, viss būs pateikts, izdarīts un nosvinēts, jūs varēsiet noskatīties savu kāzu filmu un redzēt visu dienu visā tās skaistumā, tādu, kā to piedzīvoja jūsu viesi.4. Kāzu video kā emocionāls mantojums jūsu bērniem

Kāzu filma būs liela vērtība ne tikai jums pašiem, bet arī skaists, sentimentāls mantojums jūsu bērniem un mazbērniem. Viņi varēs aplūkot ne tikai brīnišķīgās fotogrāfijas, bet arī redzēt savus vecākus, vecvecākus, varbūt pat paši sevi, tieši tādus, kādi viņi tajā mirklī bijuši - īstus un neviltotus. Video, kurā pārdomāti un rūpīgi atspoguļots šāds liels jūsu ģimenes notikums būs liela dāvana gan jums pašiem sev, gan jūsu tuvajiem un mīļajiem.
5. Jums nav ko zaudēt!

Jūsu kāzu diena būs tikai vienu reizi mūžā, tāpēc, ja budžets to ļauj, atrodiet filmētāju, kura darbi jūs tiešām uzrunā, un uzaiciniet būt klāt lielajā dienā.

Pat, ja šobrīd šķiet, ka pietiek ar fotogrāfijām, un video nepavisam nav vajadzīgs, iegūtā filmiņa jūs pavisam noteikti priecēs visu atlikušo dzīvi un nebūs jānožēlo, ka kāzu dienā nav bijis noalgots videogrāfs.

Skaistums kāzu video ir ne tikai tas, ka jūs varēsiet saglabāt savas atmiņas, bet arī kopā ar savu kāzu videogrāfu izveidot kāzu filmu tieši tādu, kā vēlaties. Tā var būt dokumentālā stilā veidota vai arī var izskatīties kā Holivudas filma. Tajā var iekļaut jūsu abu vēsturi, no stāsta par iepazīšanos, līdz pat kāzu dienai, vai arī parādīt tikai pašu svarīgāko dienas daļu dažus stundu garumā.

Rūpīgi izvēloties sev patīkamāko kāzu videogrāfu, rezultāts jums noteikti neliks vilties. Lai skaista kāzu plānošana!


Comments


bottom of page